Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:

Wybrane oferty

Mieszkanie na wynajem

Lokalizacja :   Warszawa Śródmieście Solec

Ulica :   Górnośląska

Pokoje : 3

Powierzchnia: 76 m2

7 950,00 PLN

Cena za m2 : 104,61 PLN

Mieszkanie na wynajem

Lokalizacja :   Warszawa Wola

Ulica :   Burakowska

Pokoje : 2

Powierzchnia: 45 m2

4 600,00 PLN

Cena za m2 : 102,22 PLN

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Lokalizacja :   Stary Konik

Powierzchnia: 1 625 m2

390 000,00 PLN

Cena za m2 : 240,00 PLN

Mieszkanie na wynajem

Lokalizacja :   Warszawa Wola Mirów

Ulica :   Krochmalna

Pokoje : 3

Powierzchnia: 60 m2

7 600,00 PLN

Cena za m2 : 126,67 PLN

Mieszkanie na wynajem

Lokalizacja :   Warszawa Bielany Marymont

Ulica :   Klaudyny

Pokoje : 4

Powierzchnia: 118 m2

7 600,00 PLN

Cena za m2 : 64,41 PLN

Mieszkanie na wynajem

Lokalizacja :   Warszawa Ursynów Północny

Ulica :   Xawerego Dunikowskiego

Pokoje : 4

Powierzchnia: 90 m2

9 500,00 PLN

Cena za m2 : 105,56 PLN