Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
135 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/8 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 12 500,00 PLN
Cena za m2
: 92,59 PLN
szczegóły
Stary Konik
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 107817
Cena: 920 000,00 PLN
Cena za m2
: 383,33 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 400896
| Powierzchnia
:
|
34,11 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 499 900,00 PLN
Cena za m2
: 14 656,00 PLN
szczegóły
Sulejówek
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 537556
| Powierzchnia
:
|
135 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 1 199 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 881,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 869 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 369,23 PLN
szczegóły
Radzymin
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 517953
| Powierzchnia
:
|
55,82 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 597 274,00 PLN
Cena za m2
: 10 700,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 691661
| Powierzchnia
:
|
34,11 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 529 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 508,65 PLN
szczegóły
Dębe Wielkie
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 502528
Cena: 274 000,00 PLN
Cena za m2
: 274,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2006 |
Cena: 660 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 042,55 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
84 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1967 |
Cena: 890 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 595,24 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
150 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| |
|
|
|
Cena: 399 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 660,00 PLN
szczegóły
Dobre
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
Numer oferty
: 731842
Cena: 180 000,00 PLN
Cena za m2
: 90,00 PLN
szczegóły