Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Sulejówek
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 465308
Cena: 550 000,00 PLN
Cena za m2
: 682,38 PLN
szczegóły
Warszawa
Dom (Segment środkowy) na sprzedaż
Numer oferty
: 298043
| Powierzchnia
:
|
116 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 1 349 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 629,31 PLN
szczegóły
Józefów
Działka (Leśna) na sprzedaż
Numer oferty
: 469951
Cena: 289 000,00 PLN
Cena za m2
: 72,25 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
98 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
6
/7 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 8 500,00 PLN
Cena za m2
: 86,73 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
52 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/4 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 754 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 500,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 899655
Cena: 7 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 925,93 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
61,10 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/9 |
|
|
Cena: 870 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 238,95 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 908099
| Powierzchnia
:
|
48,71 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/10 |
Rok budowy
:
|
1978 |
Cena: 660 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 550,00 PLN
szczegóły
Cena: 2 190 000,00 PLN
Cena za m2
: 667,48 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
71 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
1938 |
Cena: 5 500,00 PLN
Cena za m2
: 77,46 PLN
szczegóły
Warszawa
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 654286
Cena: 3 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 994,32 PLN
szczegóły
Duchnów
Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 470410
Cena: 5 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 453,85 PLN
szczegóły