Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 532243
| Powierzchnia
:
|
34,11 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 539 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 802,00 PLN
szczegóły
Duchnów
Działka (Usługowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 701514
Cena: 1 575 000,00 PLN
Cena za m2
: 450,00 PLN
szczegóły
Osęczyzna
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 908740
Cena: 115 000,00 PLN
Cena za m2
: 127,78 PLN
szczegóły
Cegłów
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 354639
| Powierzchnia
:
|
150 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1980 |
Cena: 580 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 866,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
60,30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/3 |
Rok budowy
:
|
2015 |
Cena: 1 740 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 855,72 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
100 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/9 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 2 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 22 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
72 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 1 296 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
330 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1998 |
Cena: 3 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 393,94 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
72 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 1 296 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
Mrozy
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 243671
| Powierzchnia
:
|
96,80 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1974 |
Cena: 980 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 123,97 PLN
szczegóły
Dobre
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
Numer oferty
: 731842
Cena: 180 000,00 PLN
Cena za m2
: 90,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
150 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| |
|
|
|
Cena: 399 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 660,00 PLN
szczegóły