Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 869 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 369,23 PLN
szczegóły
Radzymin
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 517953
| Powierzchnia
:
|
55,82 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
2026 |
Cena: 597 274,00 PLN
Cena za m2
: 10 700,00 PLN
szczegóły
Mrozy
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 890929
| Powierzchnia
:
|
140 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 795 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 678,57 PLN
szczegóły
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 894135
Cena: 240 000,00 PLN
Cena za m2
: 138,33 PLN
szczegóły
Sulejówek
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 537556
| Powierzchnia
:
|
135 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 1 199 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 881,00 PLN
szczegóły
Stary Konik
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 107817
Cena: 920 000,00 PLN
Cena za m2
: 383,33 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 400896
| Powierzchnia
:
|
34,11 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 499 900,00 PLN
Cena za m2
: 14 656,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
8
/9 |
Rok budowy
:
|
1987 |
Cena: 998 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 353,85 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
55 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/5 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 6 000,00 PLN
Cena za m2
: 109,09 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
135 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/8 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 12 500,00 PLN
Cena za m2
: 92,59 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32,07 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 914 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 500,16 PLN
szczegóły