Grabina

Działka (Budowlana) , 1 294 m2

232 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 874746
Powierzchnia: 1 294 m2
Cena za m2: 179,29 PLN
Cena: 232 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w miejscowości Grabina gmina Mińsk Mazowiecki, o powierzchni 1100 m2 . Teren objęty MPZP - strefa oznaczona symbolem MN/U/ML (Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej i letniskowej ). Działka położona w czwartej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Wodociąg w drodze ,prąd do podłączenia .Teren wyrównany. Malownicza okolica, tereny rekreacyjne, idealne miejsce do zamieszkania jak i wypoczynku, sąsiedztwo "Rezerwatu Przyrody Bagno Pogorzel". 
Do Mińska Maz. 5 km.

Gorąco polecam!!!
Elwira Olko 509 000 078

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Elwira Olko

Telefon : 509 000 078

e.olko@n24.waw.pl