Stary Konik

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) , 1 625 m2

390 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 523954
Powierzchnia: 1 625 m2
Cena za m2: 240,00 PLN
Cena: 390 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Malownicza Działka Mieszkaniowo-Usługowa 1625 m2/Stary Konik

Prezentuję Państwu działkę mieszkaniowo-usługową o powierzchni ok. 1178m2, działkę leśną o powierzchni ok.447m2, jest to bardzo dobra inwestycja, biorąc pod uwagę lokalizację jak i dynamiczny wzrost wartości nieruchomości w tej okolicy
---------------------------------------------------------------------------------------------
Działka inwestycyjna położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik Stary łączącym autostradę A2 i drogę krajową nr 2
----------------------------------------------------------------------------------------------
Teren jest objęty MPZP:  zabudowa mieszkaniowo-usługowa.
- dopuszcza się realizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami nieuciążliwymi,
- wyklucza się lokalizację handlu hurtowego, usług lakierniczych, blacharskich, transportowych, motoryzacyjnych, drukarskich, baz, składów, magazynów rzemiosła produkcyjnego, innych obiektów mogących powodować uciążliwość dla otoczenia,
- ustala się nieprzekraczalną wysokość zabudowy jednorodzinnej - do 12,5m w kalenicy dachu licząc od poziomu gruntu istniejącego,
- ustala się nieprzekraczalną wysokość zabudowy usługowej - do 12m licząc od poziomu terenu do kalenicy (2 kondygnacje użytkowe),
-  nowo tworzone działki pod zabudowę mieszkaniową i usługową winny posiadać powierzchnię minimum 1000m2,
-  powierzchnia biologicznie czynna nowo zabudowywanych działek nie może być mniejsza niż 60% ich powierzchni,