Warszawa , ul. Krasnowolska Ursynów Grabów

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) , 680 m2

890 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 305054
Powierzchnia: 680 m2
Cena za m2: 1 308,82 PLN
Cena: 890 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

URSYNÓW _ GRABÓW
Działka Warszawa, Ursynów Grabów - 680 m2 - cena: 890.000 zł

Narożna działka, z możliwością zabudowy usługowo-mieszkalnej lub tylko mieszkalnej. Możliwość budowy domu jednorodzinnego dwulokalowego.

W cenie działki  projekt domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni ok 200m2 na każdy lokal.

Działka o powierzchni 680 m².
Długość: 37 m, szerokość: 19 m
Dojazd: asfalt,
Ogrodzenie: bez ogrodzenia
Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz

------------------------------------------------
KONTAKT -
Opiekun oferty: TEL. 730 99 59 88

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Król

Telefon : 730995988

s.krol@n24.waw.pl