Warszawa , ul. Dobra Śródmieście Powiśle

Biuro , 112 m2

8 800,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 503502
Powierzchnia: 112 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro 1 /4
Rok budowy: 1938
Cena za m2: 78,57 PLN
Cena: 8 800,00 PLN

Opis nieruchomości:

POWIŚLE
Wysokie i przestronne mieszkanie o powierzchni 112m2, idealne na biuro, w przedwojennej kamienicy na 1. piętrze. Blisko stacji Metra.

Posiada 5 pokoi o powierzchni: 29, 27, 13, 12, 11m2, każdy pokój z osobnym wejściem z długiego korytarza. Oddzielna kuchnie i toaleta.
Odnowiona klatka schodowa.

Nowe drewniane okna, drewniana klepka. Dwa balkony.
Nowoczesne, stylowe oświetlenie. Wysokość 3,1m.
Stan mieszkania: po remoncie.

Czynsz najmu: 8.800 zł + 1.260 zł czynsz administracyjny.

Mieszkanie położone jest w prestiżowej okolicy na Powiślu.
Świetny dojazd Metrem, autobusem i SKM.
W pobliżu sklepy, kawiarnie, restauracje.
Niedaleko Elektrownia Powiśle, Bulwary Wiślane, Centrum Kopernika.

Do stacji Metra Centrum Nauki Kopernik - 6 minut pieszo. 

---------------------------------
KONTAKT - 
Opiekun oferty:
tel. 730 99 59 88

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Sylwester Król

Telefon : 730995988

s.krol@n24.waw.pl