Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
42,95 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
Rok budowy
:
|
1955 |
Cena: 859 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
72 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 1 296 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
Serock
Hotel/Pensjonat na sprzedaż
Numer oferty
: 424791
| Powierzchnia
:
|
740 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2003 |
Cena: 2 450 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 310,81 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
35 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/18 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 1 180 000,00 PLN
Cena za m2
: 33 714,29 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
8
/9 |
Rok budowy
:
|
1987 |
Cena: 998 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 353,85 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
10
/11 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 896 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 000,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 779524
Cena: 3 900 000,00 PLN
Cena za m2
: 930,79 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
58 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
2012 |
Cena: 1 099 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 948,28 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
35 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/2 |
Rok budowy
:
|
2011 |
Cena: 749 000,00 PLN
Cena za m2
: 21 400,00 PLN
szczegóły
Cena: 1 899 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 117,06 PLN
szczegóły
Boryszew
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 287889
| Powierzchnia
:
|
1 500 m2 |
Powierzchnia działki
:
|
1 492 m2 |
| |
|
|
|
Cena: 630 000,00 PLN
Cena za m2
: 420,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
160 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2002 |
Cena: 12 000,00 PLN
Cena za m2
: 75,00 PLN
szczegóły