Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 695418
| Powierzchnia
:
|
3 000 m2 |
Powierzchnia działki
:
|
3 500 m2 |
| |
|
|
|
Cena: 120 000,00 PLN
Cena za m2
: 40,00 PLN
szczegóły
Mrozy
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 913109
| Powierzchnia
:
|
73 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 300 000,00 PLN
Cena za m2
: 4 109,59 PLN
szczegóły
Boryszew
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 798098
Cena: 285 000,00 PLN
Cena za m2
: 220,93 PLN
szczegóły
Mrozy
Obiekt na sprzedaż
Numer oferty
: 548202
| Powierzchnia
:
|
520 m2 |
Pokoje
:
|
17 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 470 000,00 PLN
Cena za m2
: 903,85 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
145,10 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 961 200,00 PLN
Cena za m2
: 6 624,40 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
4 000 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 250,00 PLN
szczegóły
Mrozy
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 880624
| Powierzchnia
:
|
135 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 440 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 259,26 PLN
szczegóły
Warszawa
Biuro na wynajem
Numer oferty
: 334647
| Powierzchnia
:
|
140 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 8 500,00 PLN
Cena za m2
: 60,71 PLN
szczegóły
Cena: 1 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 645,16 PLN
szczegóły
Cena: 2 190 000,00 PLN
Cena za m2
: 667,48 PLN
szczegóły
Józefin
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 157876
Cena: 480 000,00 PLN
Cena za m2
: 80,00 PLN
szczegóły
Jakubów
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
Numer oferty
: 425684
Cena: 595 000,00 PLN
Cena za m2
: 78,15 PLN
szczegóły