Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Warszawa
Lokal handlowy/usługowy na wynajem
Numer oferty
: 631191
| Powierzchnia
:
|
30 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/9 |
|
|
Cena: 1 740,00 PLN
Cena za m2
: 58,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
53 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
18
/28 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 5 000,00 PLN
Cena za m2
: 94,34 PLN
szczegóły
Siennica
Działka (Leśna) na sprzedaż
Numer oferty
: 210686
Cena: 85 000,00 PLN
Cena za m2
: 10,56 PLN
szczegóły
Gręzów
Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 741288
Cena: 150 000,00 PLN
Cena za m2
: 9,51 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
24,62 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
2015 |
Cena: 590 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 964,26 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
72 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
Rok budowy
:
|
2021 |
Cena: 1 296 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
4 000 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 250,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
4 000 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 250,00 PLN
szczegóły
Mrozy
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 890929
| Powierzchnia
:
|
140 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1996 |
Cena: 795 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 678,57 PLN
szczegóły
Cena: 890 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 308,82 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
400 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/3 |
|
|
Cena: 1 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 750,00 PLN
szczegóły
Duchnów
Magazyn na wynajem
Numer oferty
: 523969
Cena: 8 000,00 PLN
Cena za m2
: 16,00 PLN
szczegóły