Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Sulejówek
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 604167
Cena: 1 329 000,00 PLN
Cena za m2
: 711,00 PLN
szczegóły
Chobot
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 295141
Cena: 280 000,00 PLN
Cena za m2
: 250,00 PLN
szczegóły
Wiązowna
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 599960
Cena: 890 000,00 PLN
Cena za m2
: 590,00 PLN
szczegóły
Chobot
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 459840
Cena: 250 000,00 PLN
Cena za m2
: 250,00 PLN
szczegóły
Dobre
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 314631
Cena: 140 000,00 PLN
Cena za m2
: 5,67 PLN
szczegóły
Dobre
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 995892
Cena: 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 76,98 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
113 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
4
/5 |
Rok budowy
:
|
1912 |
Cena: 15 000,00 PLN
Cena za m2
: 132,74 PLN
szczegóły
Warszawa
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 401649
Cena: 2 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 055,46 PLN
szczegóły
Sulejówek
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 519542
Cena: 810 000,00 PLN
Cena za m2
: 900,00 PLN
szczegóły
Dobre
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 483470
| Powierzchnia
:
|
70 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1930 |
Cena: 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 857,14 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
28 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
1935 |
Cena: 469 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 750,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
24,53 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/8 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 441 540,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły