Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 650 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
Rok budowy
:
|
1955 |
Cena: 860 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 000,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 239382
Cena: 2 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 155,00 PLN
szczegóły
Cena: 1 125 000,00 PLN
Cena za m2
: 500,00 PLN
szczegóły
Mrozy
Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 844984
Cena: 280 000,00 PLN
Cena za m2
: 228,01 PLN
szczegóły
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 963336
Cena: 195 000,00 PLN
Cena za m2
: 207,45 PLN
szczegóły
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 323352
Cena: 276 000,00 PLN
Cena za m2
: 230,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
44 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
|
|
Cena: 7 000,00 PLN
Cena za m2
: 159,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
24,53 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/8 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 441 540,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
Boryszew
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 988252
Cena: 285 000,00 PLN
Cena za m2
: 220,93 PLN
szczegóły
Boryszew
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 377238
| Powierzchnia
:
|
210 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1980 |
Cena: 1 190 000,00 PLN
Cena za m2
: 5 667,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 941800
| Powierzchnia
:
|
90 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1970 |
Cena: 1 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 17 766,67 PLN
szczegóły