Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
152 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2011 |
Cena: 1 840 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 105,26 PLN
szczegóły
Sulejówek
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 570191
Cena: 550 000,00 PLN
Cena za m2
: 682,38 PLN
szczegóły
Trzcinka
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 770772
Cena: 215 000,00 PLN
Cena za m2
: 217,00 PLN
szczegóły
Cena: 2 800 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 001,79 PLN
szczegóły
Boryszew
Działka (Rolna) na wynajem
Numer oferty
: 165733
Cena: 3 000,00 PLN
Cena za m2
: 0,91 PLN
szczegóły
Nowy Konik
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 254681
Cena: 600 000,00 PLN
Cena za m2
: 600,00 PLN
szczegóły
Sulejówek
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 858685
Cena: 1 379 000,00 PLN
Cena za m2
: 551,60 PLN
szczegóły
Siennica
Działka (Siedliskowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 491811
Cena: 320 000,00 PLN
Cena za m2
: 31,68 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
41 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1956 |
Cena: 695 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 951,22 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
67 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 1 800 000,00 PLN
Cena za m2
: 26 865,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
66 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/9 |
Rok budowy
:
|
1976 |
Cena: 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 000,00 PLN
szczegóły
Gródek
Hotel/Pensjonat na sprzedaż
Numer oferty
: 860335
| Powierzchnia
:
|
1 813,40 m2 |
Pokoje
:
|
12 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
|
|
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 757,25 PLN
szczegóły