Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Mrozy
Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 844984
Cena: 280 000,00 PLN
Cena za m2
: 228,01 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
160 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2002 |
Cena: 12 000,00 PLN
Cena za m2
: 75,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
160 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2002 |
Cena: 12 000,00 PLN
Cena za m2
: 75,00 PLN
szczegóły
Cena: 1 125 000,00 PLN
Cena za m2
: 500,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 239382
Cena: 2 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 155,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/7 |
Rok budowy
:
|
1955 |
Cena: 860 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 000,00 PLN
szczegóły
Barcząca
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 301653
| Powierzchnia
:
|
120 m2 |
Pokoje
:
|
6 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1960 |
Cena: 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 4 991,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
24,53 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/8 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 441 540,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
100,10 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
3
/3 |
Rok budowy
:
|
2001 |
Cena: 1 600 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 984,02 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
24,53 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
4
/8 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 441 540,00 PLN
Cena za m2
: 18 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
28 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
1935 |
Cena: 469 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 750,00 PLN
szczegóły
Sulejówek
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 519542
Cena: 810 000,00 PLN
Cena za m2
: 900,00 PLN
szczegóły