Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Siennica
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 309891
| Powierzchnia
:
|
154 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1981 |
Cena: 680 000,00 PLN
Cena za m2
: 4 415,58 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
84 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1967 |
Cena: 890 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 595,24 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
71 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
1938 |
Cena: 5 500,00 PLN
Cena za m2
: 77,46 PLN
szczegóły
Cena: 890 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 308,82 PLN
szczegóły
Gródek
Hotel/Pensjonat na sprzedaż
Numer oferty
: 860335
| Powierzchnia
:
|
1 813,40 m2 |
Pokoje
:
|
12 |
| Piętro
:
|
1
/1 |
|
|
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 757,25 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/6 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 4 500,00 PLN
Cena za m2
: 69,23 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 650 000,00 PLN
Cena za m2
: 13 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
49,20 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
9
/30 |
Rok budowy
:
|
2004 |
Cena: 1 475 000,00 PLN
Cena za m2
: 29 979,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
Rok budowy
:
|
2006 |
Cena: 660 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 042,55 PLN
szczegóły
Dębe Wielkie
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 502528
Cena: 274 000,00 PLN
Cena za m2
: 274,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
24,62 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
2015 |
Cena: 590 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 964,26 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 691661
| Powierzchnia
:
|
34,11 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 529 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 508,65 PLN
szczegóły