Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 334714
Cena: 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 44,78 PLN
szczegóły
Serock
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 782570
| Powierzchnia
:
|
740 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2003 |
Cena: 2 450 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 310,81 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
5
/6 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 4 500,00 PLN
Cena za m2
: 69,23 PLN
szczegóły
Cena: 3 350 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 198,57 PLN
szczegóły
Targowo
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 546631
Cena: 170 000,00 PLN
Cena za m2
: 55,87 PLN
szczegóły
Targowo
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 378012
Cena: 170 000,00 PLN
Cena za m2
: 56,65 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 821 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 960,74 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
107 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
4
/6 |
Rok budowy
:
|
2010 |
Cena: 14 500,00 PLN
Cena za m2
: 135,51 PLN
szczegóły
Wiązowna
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 469448
Cena: 699 000,00 PLN
Cena za m2
: 413,61 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
40,09 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
|
|
Cena: 509 143,00 PLN
Cena za m2
: 12 700,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
27,47 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
|
|
Cena: 348 869,00 PLN
Cena za m2
: 12 700,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
41,63 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
|
|
Cena: 524 538,00 PLN
Cena za m2
: 12 600,00 PLN
szczegóły