Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Duchnów
Działka (Usługowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 701514
Cena: 1 575 000,00 PLN
Cena za m2
: 450,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 532243
| Powierzchnia
:
|
34,11 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
1968 |
Cena: 539 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 802,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
72 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
1979 |
Cena: 1 690 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 472,22 PLN
szczegóły
Mińsk Mazowiecki
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 439596
Cena: 1 690 004,00 PLN
Cena za m2
: 357,90 PLN
szczegóły
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 894135
Cena: 240 000,00 PLN
Cena za m2
: 138,33 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
49,20 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
9
/30 |
Rok budowy
:
|
2004 |
Cena: 1 475 000,00 PLN
Cena za m2
: 29 979,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
340 m2 |
Powierzchnia działki
:
|
4 722 m2 |
| Piętro
:
|
0
/1 |
Rok budowy
:
|
1979 |
Cena: 1 690 000,00 PLN
Cena za m2
: 4 970,59 PLN
szczegóły
Sulejówek
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 700927
Cena: 1 299 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 842,55 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
53,50 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
2006 |
Cena: 675 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 616,82 PLN
szczegóły
Mrozy
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 243671
| Powierzchnia
:
|
96,80 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1974 |
Cena: 980 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 123,97 PLN
szczegóły
Józefin
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 755807
Cena: 395 000,00 PLN
Cena za m2
: 493,75 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/5 |
Rok budowy
:
|
2003 |
Cena: 998 000,00 PLN
Cena za m2
: 19 960,00 PLN
szczegóły