Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
44 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 1 232 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
330 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
1998 |
Cena: 3 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 393,94 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
98 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
6
/7 |
Rok budowy
:
|
2014 |
Cena: 8 500,00 PLN
Cena za m2
: 86,73 PLN
szczegóły
Boryszew
Działka (Rolna) na wynajem
Numer oferty
: 406661
Cena: 3 000,00 PLN
Cena za m2
: 0,91 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,25 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 1 010 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 352,60 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32,07 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 914 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 500,16 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32,07 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 914 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 500,16 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
152 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2011 |
Cena: 1 840 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 105,26 PLN
szczegóły
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 857372
| Powierzchnia
:
|
30,60 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/11 |
Rok budowy
:
|
1975 |
Cena: 440 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 379,08 PLN
szczegóły
Nowy Konik
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 376883
Cena: 450 000,00 PLN
Cena za m2
: 450,00 PLN
szczegóły
Duchnów
Magazyn z biurami na wynajem
Numer oferty
: 982810
Cena: 11 900,00 PLN
Cena za m2
: 19,83 PLN
szczegóły
Kałuszyn
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 727974
Cena: 199 000,00 PLN
Cena za m2
: 105,46 PLN
szczegóły