Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Warszawa
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 779524
Cena: 3 900 000,00 PLN
Cena za m2
: 930,79 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
35 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/18 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 1 200 000,00 PLN
Cena za m2
: 34 285,71 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
66 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/6 |
Rok budowy
:
|
1939 |
Cena: 2 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 30 303,03 PLN
szczegóły
Boryszew
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 300215
Cena: 285 000,00 PLN
Cena za m2
: 220,93 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
35 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/18 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 1 180 000,00 PLN
Cena za m2
: 33 714,29 PLN
szczegóły
Zakręt
Dom (Bliźniak) na sprzedaż
Numer oferty
: 219973
| Powierzchnia
:
|
95 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 950 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 000,00 PLN
szczegóły
Zakręt
Dom (Bliźniak) na sprzedaż
Numer oferty
: 654503
| Powierzchnia
:
|
96 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/1 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 960 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
10
/11 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 896 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 000,00 PLN
szczegóły
Czarnówka
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 873544
Cena: 495 000,00 PLN
Cena za m2
: 150,00 PLN
szczegóły
Mistów
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 317135
Cena: 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 100,00 PLN
szczegóły
Mistów
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 871944
Cena: 129 800,00 PLN
Cena za m2
: 100,00 PLN
szczegóły
Mistów
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 903565
Cena: 119 800,00 PLN
Cena za m2
: 100,00 PLN
szczegóły