Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 583351
| Powierzchnia
:
|
126 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
3
/7 |
Rok budowy
:
|
1977 |
Cena: 2 610 000,00 PLN
Cena za m2
: 20 714,29 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
67 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 1 800 000,00 PLN
Cena za m2
: 26 865,67 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
88,24 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
1
/2 |
Rok budowy
:
|
2024 |
Cena: 850 000,00 PLN
Cena za m2
: 9 632,82 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
41 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1956 |
Cena: 695 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 951,22 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
403 m2 |
Pokoje
:
|
16 |
| |
|
|
|
Cena: 12 000,00 PLN
Cena za m2
: 29,78 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
403 m2 |
Pokoje
:
|
16 |
| |
|
|
|
Cena: 12 000,00 PLN
Cena za m2
: 29,78 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
65 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Rok budowy
:
|
1955 |
|
|
Cena: 750 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 538,46 PLN
szczegóły
Siennica
Działka (Siedliskowa) na sprzedaż
Numer oferty
: 491811
Cena: 320 000,00 PLN
Cena za m2
: 31,68 PLN
szczegóły
Sulejówek
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 858685
Cena: 1 379 000,00 PLN
Cena za m2
: 551,60 PLN
szczegóły
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 334714
Cena: 100 000,00 PLN
Cena za m2
: 44,78 PLN
szczegóły
Siennica
Działka (Rolna) na sprzedaż
Numer oferty
: 373097
Cena: 70 000,00 PLN
Cena za m2
: 7,53 PLN
szczegóły
Nowy Konik
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 254681
Cena: 600 000,00 PLN
Cena za m2
: 600,00 PLN
szczegóły