Znaleziono 335 ofert
Sortuj
Warszawa
Mieszkanie na sprzedaż
Numer oferty
: 857372
| Powierzchnia
:
|
30,60 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
0
/11 |
Rok budowy
:
|
1975 |
Cena: 440 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 379,08 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
152 m2 |
Pokoje
:
|
4 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2011 |
Cena: 1 840 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 105,26 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32,07 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 914 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 500,16 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,25 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 1 010 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 352,60 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32,07 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 743 000,00 PLN
Cena za m2
: 23 168,07 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
43,30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
11
/11 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 821 000,00 PLN
Cena za m2
: 18 960,74 PLN
szczegóły
Boryszew
Działka (Rolna) na wynajem
Numer oferty
: 406661
Cena: 3 000,00 PLN
Cena za m2
: 0,91 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
63 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
7
/10 |
Rok budowy
:
|
1990 |
Cena: 3 100,00 PLN
Cena za m2
: 49,21 PLN
szczegóły
Mrozy
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 316976
Cena: 93 000,00 PLN
Cena za m2
: 92,91 PLN
szczegóły
Kałuszyn
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 727974
Cena: 199 000,00 PLN
Cena za m2
: 105,46 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
66 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
3
/9 |
Rok budowy
:
|
1976 |
Cena: 990 000,00 PLN
Cena za m2
: 15 000,00 PLN
szczegóły
Grabina
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 457956
Cena: 192 500,00 PLN
Cena za m2
: 175,00 PLN
szczegóły