Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
30 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/8 |
Rok budowy
:
|
2019 |
Cena: 850 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 333,33 PLN
szczegóły
Gręzów
Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
Numer oferty
: 741288
Cena: 150 000,00 PLN
Cena za m2
: 9,51 PLN
szczegóły
Siennica
Działka (Leśna) na sprzedaż
Numer oferty
: 210686
Cena: 85 000,00 PLN
Cena za m2
: 10,56 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
4 000 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/3 |
|
|
Cena: 5 000 000,00 PLN
Cena za m2
: 1 250,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Lokal handlowy/usługowy na wynajem
Numer oferty
: 631191
| Powierzchnia
:
|
30 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/9 |
|
|
Cena: 1 740,00 PLN
Cena za m2
: 58,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Lokal handlowy/usługowy na wynajem
Numer oferty
: 660774
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
1
/9 |
|
|
Cena: 2 950,00 PLN
Cena za m2
: 59,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Lokal handlowy/usługowy na wynajem
Numer oferty
: 987406
| Powierzchnia
:
|
75 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
3
/9 |
|
|
Cena: 4 425,00 PLN
Cena za m2
: 59,00 PLN
szczegóły
Warszawa
Lokal handlowy/usługowy na wynajem
Numer oferty
: 513508
| Powierzchnia
:
|
175 m2 |
|
|
| Piętro
:
|
4
/9 |
|
|
Cena: 10 325,00 PLN
Cena za m2
: 59,00 PLN
szczegóły
Latowicz
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 452985
| Powierzchnia
:
|
165 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
1965 |
Cena: 450 000,00 PLN
Cena za m2
: 2 727,27 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/4 |
Rok budowy
:
|
1950 |
Cena: 1 299 000,00 PLN
Cena za m2
: 25 980,00 PLN
szczegóły
Duchnów
Magazyn na wynajem
Numer oferty
: 523969
Cena: 8 000,00 PLN
Cena za m2
: 16,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
47 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/5 |
|
|
Cena: 5 100,00 PLN
Cena za m2
: 108,51 PLN
szczegóły