Znaleziono 335 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
100 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
1984 |
Cena: 1 295 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 950,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
400 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/3 |
|
|
Cena: 1 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 3 750,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
100 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
0
/5 |
Rok budowy
:
|
1984 |
Cena: 1 295 000,00 PLN
Cena za m2
: 12 950,00 PLN
szczegóły
Krynica-Zdrój
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
Numer oferty
: 105666
| Powierzchnia
:
|
350 m2 |
Pokoje
:
|
7 |
| Piętro
:
|
/3 |
Rok budowy
:
|
1985 |
Cena: 1 500 000,00 PLN
Cena za m2
: 4 285,71 PLN
szczegóły
Nowy Konik
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 484029
Cena: 450 000,00 PLN
Cena za m2
: 450,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
53,30 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1969 |
Cena: 1 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 30 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
32 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
10
/11 |
Rok budowy
:
|
2018 |
Cena: 896 000,00 PLN
Cena za m2
: 28 000,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
35 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
1
/18 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 5 200,00 PLN
Cena za m2
: 148,57 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
56 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
Rok budowy
:
|
2000 |
Cena: 920 000,00 PLN
Cena za m2
: 16 428,57 PLN
szczegóły
Sulejówek
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 440984
Cena: 550 000,00 PLN
Cena za m2
: 682,38 PLN
szczegóły
Trzcinka
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 433778
Cena: 190 000,00 PLN
Cena za m2
: 219,91 PLN
szczegóły
Trzcinka
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 802941
Cena: 215 000,00 PLN
Cena za m2
: 217,00 PLN
szczegóły